بازار آینده 100% یک بازار آنلاین است

گروه زوپیر با علم اینکه بازار  آینده در 100% یک بازار آنلاین است با در اختیار داشتن یک گروه کاملا مجرب و حرفه ای زیر ساخت های کاملی را در این زمینه فراهم نموده است

که در پیشبرد اهداف کوتاه مدت و بلند مدت در این بخش سرمایه گذاری هایی را انجام داده

و علاوه بر سیاست کلی خود آمادگی این را دارد در کلیه بخش های خصوصی علم و دانش آرندی خود را به اشتراک گذاشته و بستر موفقیت و رشد دیگر شرکت ها را فراهم سازد

و در تمام زمینه های راه اندازی توسعه، مشاوره و حمایت های سرمایه ای در کلیه سطوح اعلام آمادگی میکند.

آینده فروشگاه های فیزیکی در مقابل فروشگاه های آنلاین / فروشگاه های فیزیکی ویترین فروشگاه های آنلاین می‌شوند؟
امروزه روش‌های خرید در حال تغییر هستند. در واقع “شیوه کلاسیک” خرید در فروشگاه های فیزیکی، مدت‌هاست که تغییر کرده‌است. آیا تا به حال به آنچه در آینده در انتظار ماست، فکر کرده‌اید؟ فروشگاه های فیزیکی دیگر وجود نخواهند داشت. مراکز خرید همچنان شاهد انبوهی از مردم در خیابان‌ها و فروشگاه‌ها هستند، اما پروسه‌ی خرید واقعا متفاوت خواهد بود و در نهایت کسب وکارهای اینترنتی و فیزیکی کاملا یکپارچه می‌شوند. در واقع افراد می‌توانند طعم آن را به‌صورت فیزیکی مزه مزه کنند، اما خرید را آنلاین انجام دهند.

 

اتاق پرو مجازی بخشی از آینده‌ی فروشگاه‌ها
تکنولوژی‌های جدید، فضای فیزیکی را صرف بهبود تجربه خرید مصرف‌کنندگان خواهند کرد. برای مثال خدمات فروشندگان برای خریداران به واسطه‌ی ثبت و تاریخچه‌ی خرید آن‌ها، شخصی‌سازی خواهد شد؛ چرا که آن‌ها ترجیحات مشتریان و حتی سایز آن‌ها را نیز می‌دانند. در واقع همه چیز از جمله اتاق پرو! به هم متصل خواهند شد. ویدئوی زیر تنها یکی از ایده‌هایی است که اکنون در حال توسعه است و می‌تواند یک تجربه خرید بهتر را به شما هدیه بدهد.

روش‌های پرداخت در فروشگاه‌های آینده
روش‌های پرداخت دیجیتالی به تدریج وارد فروشگاه‌ها می‌شوند. شما برای پرداخت پول تنها به گوشی هوشمند خود نیاز دارید. Apple Pay، کیف پول گوگل و یا samsung pay از جمله سرویس‌هایی است که بدین منظور می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. بهتر است ویدئوی زیر را تماشا کنید.

بخشی از فروشگاه های آنلاین!
با توجه به این استدلال، ممکن است در آینده‌ای نزدیک شغل صندوق‌داری منسوخ شود. مصرف‌کنندگان می‌توانند وارد فروشگاه شوند، لباس‌ها را امتحان کنند یا یک محصول را ببینید، برچسب را اسکن کرده و با گوشی هوشمند خود، بدون نیاز به ثبت توسط صندوق‌دار پرداخت را انجام دهند. می‌توان گفت بهره‌گیری از تکنولوژی، فضای فیزیکی را از فروشگاه به نمایشگاه تبدیل می‌کند. در واقع فروشگاه های فیزیکی چیزی شبیه به ویترین و بخشی از فروشگاه های آنلاین خواهند شد!

فروشگاه فیزیکی بخشی از فروشگاه آنلاین
فروشگاه فیزیکی بخشی از فروشگاه آنلاین
اما چگونه می‌توان لباس‌ها را به خانه برد؟ این تحول دیگری است که تجارت الکترونیک به فروشگاه‌ها خواهد آورد. دیگر هیچ‌کس نباید نگران حمل و نقل باشد. چه آنلاین و چه آفلاین، شما چنان به هم مرتبط هستید که همه چیز از مرکز توزیع فروشگاه‌ها، در همان روز مستقیما به خانه شما فرستاده می‌شود. یا اگر زمان تحویل طولانی‌تری را ترجیح دهید، در زمانی دیگر به دست‌تان خواهد رسید.

نقش لجستیک در فروشگاه های آینده
این آینده چندان دور نیست. ابزارهای CRM در حال تحول هستند و تحویل در همان روز دیگر جدید نیست (حداقل برای ما نیست). اکنون زمان آن است که فروشگاه های فیزیکی و فروشگاه های الکترونیکی گام بعدی را به سمت تکامل تجربه خرید بردارند و مصرف‌کنندگان خود را با یک خدمت شخصی‌سازی شده، چابک و باکیفیت غافلگیر کنند. از نقش پررنگ لجستیک در این میان نمی‌توان گذشت؛ جدا از سفارش سریع، آسان و پرداخت آنلاین، لجستیک مزایای دیگری نیز برای مصرف‌کنندگان و فروشندگان دارد؛ برای مثال امکان بازگشت کالا، تحویل رایگان حتی برای اجناس بزرگ،‌ هدیه دادن زمان به مصرف‌کنندگان، امکان انبارداری برای فروشندگان و .. را نیز شامل می‌شود. تی نکست به عنوان یکی از شرکت‌های لجستیکی در ایران، خدمات متنوعی را به کسب و کارها ارائه می‌دهد تا هم رضایت مصرف‌کنندگان را جلب کند و هم به فروش بیشتر کسب و کارها کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانهخدماتتماس